Контакти

Вінницька обл., м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 88
(0432) 55-20-14, (0432) 55-11-99
(098) 498-31-32, (063) 372-76-36
vitamedlife@hotmail.com
Час роботи: з 09.00-17.00, Без перерви
Вихідні: субота, неділя

Електрокардіографія (ЕКГ)

      Електрокардіографія (ЕКГ) провідний метод діагностики в кардіології, заснований на реєстрації електричних імпульсів, що виникають при роботі серця.
      ЕКГ діагностика дозволяє виявити найширший спектр порушень в роботі серцево-судинної системи на різних стадіях: від перших ознак патології (порушень ритму, кровопостачання та ін.) До уточнення місця розташування інфаркту міокарда.
      Цю безпечну і доступну методику застосовують як для профілактичних оглядів, в т.ч. у вагітних і дітей, так і для виявлення патології серця, а також вторинних змін в серці при захворюваннях інших органів і систем.
      У медичному центрі«Вітамедлайф» виконуються всі види ЕКГ серця, в т.ч. ЕКГ при вагітності, обстеження з додатковими відведеннями (зі збільшеним числом точок прикладання електродів) і ін. ЕКГ при фізичному навантаженні (тредміл-тест і велоергометрія), добове і багатодобового ЕКГ-моніторування.
      Наш медичний центр оснащений сучасним обладнанням, яке працює без збоїв і виключає ризик недостовірного результату. Інтерпретацією результатів займаються лікарі функціональної діагностики та кардіологи вищої лікарської кваліфікації одні з кращих фахівців по ЕКГ у Вінниці.

© 2021 СуперДовідка. Всі права під захистом